Pievienojies mums

Mēs ar prieku saņemsim jaunu vai pieredzējušu būvniecības speciālistu CV ar motivācijas vēstuli, kurā pausta vēlme strādāt Deprom un būt vienam no mūsu profesionāļu komandas, kas realizē starptautiskus būvniecības projektus.

Ikdienā mēs strādājam kopā komandā, kas vēlas un spēj nodrošināt klientiem apsolīto, kā arī sniedz ko vairāk, balstoties uz savu pieredzi un zināšanām. Arī klientus un sadarbības partnerus mēs redzam kā vienas komandas dalībniekus, jo mēs visi virzāmies uz vienu mērķi – būvēt ilgmūžīgas un ērtas ēkas cilvēkiem.

 

Savā darba kultūrā mēs apņemamies darīt ko vairāk, kā tas būtu tipiski sagaidāms – mēs ieklausāmies klientu problēmās, vēlmēs un mēģinām rast tam risinājumu, jo esam apņēmības pilni nemitīgi virzīties uz priekšu tajā, ko mēs darām un spējam sniegt.

 

Mūsu komanda sākas ar jauniem speciālistiem un balstās uz pieredzējušiem profesionāļiem, kuri abpusēji papildina viens otru ar jaunām idejām un aroda degsmi.

Savam darbam un ikdienai iedvesmu esam smēlušies no izcilu latviešu personību teicieniem.

Cilvēka nodarbošanās cienību noteic nevis tas, ko viņš dara, bet tas, kā viņš darbu padara.

/K. Ulmanis/

Kas darbu nedara, tas par darbu runā. Kas darbu nespēj, tas darbu kritizē. Kas darbu dara, tas klusē, un darbs par viņu runā.

/J. Rainis/

Ir trīs vārdi, ap kuriem griežas visa pasaule, – patiesums, mīlestība un drosme.

/J. Rubenis/