Pakalpojumi

Projektēšana, Būvkonstrukcijas, Montāžas un būvniecības darbi, Ēkas karkasa kompleksa piegāde

Projektēšana

Mēs veicam pilna cikla projektēšanu ēku būvkonstrukciju sadaļai. Sākot no tehniski un ekonomiski optimālākā risinājuma izveides tendera stadijā, līdz pat detalizētu būvkonstrukciju darba (ražošanas) rasējumu izstrādei.

 

Tieši pilna cikla būvkonstrukciju projektēšana pie viena izpildītāja ir ļāvusi mūsu klientiem samazināt būvniecības laiku un ietaupīt naudas resursus. Tā piemēram, klientam ir iespēja pasūtīt karkasa būvkonstrukciju izgatavošanu vienlaikus ar zemes darbu sākumu objektā. Tāpat, tiek ietaupīts laiks un resursi būvprojekta informācijas nodošanai starp dažādiem projektētājiem no tehniska projekta uz detalizētu darba rasējumu stadiju.

 

Jau krietnu laiku tradicionālo projektētāja zīmuli un lineālu esam aizvietojuši ar jaudīgām 3D modelēšanas programmatūrām. Pilnīgi visu būvprojektu izstrāde notiek 3D BIM vidē, kas ļauj nodrošināt precizitāti un augstas kvalitātes būvniecības dokumentu veidošanu. Būvprojektu izstrāde 3D vidē sniedz iespēju visos būvniecības etapos piekļūt visjaunākajai informācijai integrētā digitālajā vidē arhitektiem, inženieriem, būvniekiem un īpašniekiem. Tāpat 3D vide ļauj veikt savstarpējo būvprojekta daļu savietojamības pārbaudi, kas ir neatsverams palīgs potenciālu problēmu risināšanas pārnešanai, kā arī fakta konstatācijai būvlaukumā un laicīgu risinājumu meklēšanai projektēšanas birojā.

Mēs izstrādājam 3D modeļus visdetalizētākajā līmenī LOD 400

Būvkonstrukcijas

Deprom piegādā saliekamās dzelzsbetona un tērauda būvkonstrukcijas ēku karkasu būvniecībai:

Cokola paneļus

Vienslāņa masīvās sienas

Siltinātas trīsslāņu ārsienas

Kāpņu laidus

Podestus

Kolonas

Sijas

Pārsegumus

Montāžas un būvniecības darbi

Deprom specializācijā ir ēku karkasa būvkonstrukciju montāža. Montāžu mēs veicam ar savām montāžas brigādēm, kuru virsvadību un uzraudzību veic pieredzējis būvdarbu vadītājs.

 

Mūsu mērķis ir būt par teicamu komandas spēlētāju būvlaukumā, kas savus darbus veic drošos darba apstākļos, teicamā kvalitātē un labā koordinācijā ar pārējiem būvlaukuma dalībniekiem.

Ēkas karkasa kompleksa piegāde

Apvienojot visus sniegtos pakalpojumus vienā kompleksā ēkas karkasa piegādē, Deprom kļūst par vienu no atbildīgajiem sadarbības partneriem, kas iesaistās projektā no pirmajām arhitektūras skicēm līdz samontētam un gatavam ēkas karkasam.

 

Praksē tieši šāda viena darbuzņēmējā kompleksa ēkas karkasa piegāde ir apliecinājusi sevi kā veiksmīgs būvniecības risinājums ar īsiem būvniecības termiņiem, pārdomātiem būvprojekta risinājumiem un lietderīgu cilvēku, tehnikas un finanšu resursu lietojumu.